O Nas……

ekochatka

Jest nam niezmiernie miło, że możemy przedstawić Państwu markę sklepów ekologicznych Ekochatka.pl . Jesteśmy niedużą rodzinną firmą, która powstała w 2011 roku, w odpowiedzi na rosnącą świadomość w zakresie odżywiania. Dodatkowym bodźcem, stał się dla nas fakt iż oczekiwaliśmy narodzin naszego pierwszego dziecka. Jako odpowiedzialni, przyszli rodzice pragnęliśmy zapewnić dziecku najlepszy start w jego rozwoju. Oczywistym dla nas było, że prawidłowe odżywianie ma w tej kwestii ogromne znaczenie. Zaczęliśmy skrupulatnie czytać etykiety na produktach w sklepach z żywnością konwencjonalną i ku naszemu przerażeniu, okazało się, że żywność ta jest w dużej mierze nienaturalna i „mocno podrasowana chemią”. Nie moglibyśmy z czystym sumieniem karmić dziecko produktami, co do których mamy tak duże zastrzeżenia. Zaczęliśmy więc odwiedzać sklepy ze zdrową żywnością, którą to pokochaliśmy od razu. Zmiana w sposobie odżywiania wpłynęła bardzo korzystnie na nasze samopoczucie i chociaż wiązało się to przeznaczaniem większej sumy pieniędzy z naszego budżetu, mieliśmy pewność, że dokonaliśmy słusznego wyboru. W momencie kiedy postanowiliśmy uruchomić własną działalność, wiedzieliśmy, że będzie to sklep o takim charakterze. Pragnąc, aby społeczeństwo otworzyło się na lepszą jakość, postanowiliśmy, że zrobimy wszystko, by ceny w naszym sklepie były jak najniższe. Wychodzimy naprzeciw klienta, zamawiając produkty na życzenie. Staramy się aby różnorodność i jakość satysfakcjonowały naszych klientów.

W marcu bieżącego roku udało nam się uruchomić drugą „Ekochatkę”, umożliwiając większej grupie mieszkańców zapoznanie się z naszym asortymentem.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w naszych sklepikach w Krakowie, przy ulicy Legendy 3 oraz Królowej Jadwigi 152A. Gwarantujemy profesjonalną obsługę w przemiłej atmosferze. Jeżeli natomiast preferują Państwo zakupy internetowe, to jest to również możliwe. Adres sklepu internetowego: www.ekochatka.pl.

 

sklep1

 

sklep2