1. Dla kogo dedykowane są wyjazdy? Czy ja sobie poradzę?

Active Life Time Weekends planowane są w taki sposób, aby każdy był w stanie sobie na nich poradzić. W wyjazdach mogą uczestniczyć, i uczestniczą, zarówno panie jak i panowie. Nie mamy też ograniczeń wiekowych! Najmłodsza uczestniczka miała 17 lat, a najstarsza 61;) Staramy się zadowolić zarówno osoby zaczynające przygodę ze sportem, jak i sportowców-amatorów, osoby z dłuższym stażem treningowym czy też trenerów i instruktorów chcących zdobyć nowe doświadczenia i usprawnić swój warsztat treningowy. Za każdym razem staramy się, by oferta treningowa była inna, ciekawa. Przez cały wyjazd służymy swoją opieką, pomocą oraz wiedzą.

2. Jak wygląda program wyjazdu?

Na każdy wyjazd przygotowywany jest odmienny program, tak, aby cały czas zaskakiwać Was nowymi formami treningowymi. Zaczynając od mocnych treningów siłowych, funkcjonalnych, wytrzymałościowych, bieganie i nordic walking po spokojne formy fitness takie jak pilates, streching, zdrowy kręgosłup. Poprzez projekt Active Life Time chcemy Wam przekazać jak najwięcej informacji na temat zdrowego stylu życia, dlatego też możecie uczestniczyć w krótkich wykładach. Nie brakuje też czasu na integrację przy ognisku, gry oraz zabawy sportowe. Chcemy Was uświadomić jak ważny jest odpoczynek dlatego zawsze dbamy o regenerację ciała w spa.

3. Co zawiera cena wyjazdu?

Na cenę wyjazdu składają się: 2 noclegi, zdrowe wyżywienie, woda mineralna, opieka trenerska, porady, wykłady, treningi, ubezpieczenia, relaks w spa, oraz wycieczka. Każdy na koniec wyjazdu dostaje też upominek od naszych partnerów min. od firmy Bielenda.

4. Co ile organizowane są takie wyjazdy i jak można się na nie zapisać?

Active Life Time Wekends organizujemy już od ponad 1,5 roku i odbywają się one co 2-3 miesiące. Informacje o każdym wyjeździe oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie tu na naszej stronie  oraz na fanpage’u na Facebook’u.

Zapraszamy 😉